ÇEŞME ÖZEL TEKNE TURU

Saint Mary en iyi çeşme günlük tekne turları ve mavi tur operatörüdür. Saint Mary bir aile işletmesi olup tekne turları konusunda çeşme bölgesindeki en kaliteli tekneye sahiptir. Arkadaş grupları ve ailelere özel mavi tur ve günlük tekne turları sunmaktadır. Şirketimiz günlük tekne turları, 1 gecelik veya daha uzun süreli mavi tur hizmeti vermektedir. Çeşme Tekne Turları mızı keşfetmek için videomuza ve resimlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.
Yılda bir veya birkaç kez çıktığımız tatilimizi planlarken baştan sona her şeyi organize etmek isteriz; gideceğimiz yeri araştırır, ne gibi aktiviteler yapılabilir sorusuna cevap ararız. Biz size söyleyelim; özellikle denizi ve koyları eşsiz olan Çeşme’de tekne turu yapılabilecek en keyifli aktivitedir.
Saint Mary sizleri şehrin kalabalığından sıkılanları alır ve o gürültülü ortamdan uzaklaşmak için iyi seçimdir.
Sadece sizin ailenizin ve arkadaşlarınızın olacağınız bu turda sız nereye isterseniz kaptanımız sizin istediğiniz koylarda demirleyerek tamamen sakin bir gün geçirebilirsiniz.
Rotayı kendiniz de seçebilir, istediğiniz yerde demirleyebilir veya tüm rotayı kaptanın çizmesine izin verip eşsiz bir gün geçirebilirsiniz. Farklı koylarda, Ege’nin güneşi altında turkuaz suların keyfini şnorkelle yaşayabilirsiniz. Sizi ahşap lüks guletimizle harika bir gün geçirmeye davet ediyoruz
Not: Özel çeşme tekne turlarımızda teknemizin kapesitesi maksimum 45 kişi dahil olabilirsiniz.

 

 

 

Bunlara da bakabilirsiniz:

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara